O nas

NBIT to wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania. To oni sprawiają, że firma odnosi sukces.

Historia firmy

Rozpoczęliśmy działalność w małej siedzibie, w gronie kilku współpracowników. Rzetelność i ciężka praca opierająca się na sprzedaży i wdrożeniach oprogramowania, przyniosła oczekiwany i zasłużony sukces.Wkrótce firma wkroczyła mocno na rynek sprzętowych zabezpieczeń sieci komputerowych. Energiczny rozwój infrastruktury handlowej i logistycznej firmy spowodował zwiększenie ekipy do kilkudziesięciu osób oraz zmianę siedziby głównej i powstanie w 2006 roku oddziału w Giżycku.

Doświadczenie

Jesteśmy znaczącym partnerem takich znamienitych firm jak: Fortinet, F-Secure, Xopero, Eset, Sophos, Kaspersky, Dell, Asus, HP, Fujitsu, Lenovo, Brother, Symantec.

Nbit Sp. z o.o. działa nie tylko w zakresie sprzedaży, ale również dba dla swoich parterów organizując szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, przez profesjonalny i certyfikowany zespół.

Działalność społeczna i charytatywna

Jesteśmy firmą ukierunkowaną nie tylko na rozwój i zysk. Działamy również w obszarze społecznym i charytatywnym. Od 6 lat jesteśmy organizatorem Turnieju Za jeden Uśmiech na rzecz Dzieci z Domów Dziecka w Gliwicach.

Wspieramy działalność Fundacji DKMS, organizując co roku Dzień Dawcy Szpiku, na rzecz osób chorujących na białaczkę.

Jesteśmy ambasadorem kulturalnego projektu funkcjonującego w Gliwicach Chillout Business Meeting promującego kulturę oraz integrującego środowisko biznesu.

Jesteśmy głównym sponsorem drużyny Piast Gliwice Futsal walczącą w najwyższej klasie rozgrywek - Futsal Ekstraklasa jak również wspieramy szkółki klubu promując sport wśród dzieci i młodzieży.

Misja firmy

BEZPIECZEŃSTWO

Dostarczanie wyjątkowych produktów pod kątem jakości i funkcjonalności.

DOŚWIADCZENIE

Niekończący się proces uczenia, podejmowania nowych wyzwań, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności.

ROZWÓJ

Konsekwentny proces budowy wspólnego, długofalowego rozwoju organizacji poprzez zaangażowanie we wszystkich obszarach działalności.

Certyfikaty

Zapytania ofertowe

Nasi klienci

Akceptuję Politykę cookies
chat.svg